Skontaktuj się z nami
Tel. 607-363-997
e-mail: biuro@metalex.pl
Zobacz także:
Finansowanie

Przemysł należy do bardzo dynamicznie rozwijających się branż w polskiej gospodarce, a jakość i terminowość realizowanych projektów budowlanych jest bezpośrednio związana z używanym do tego celu sprzętem.
Wiemy o tym doskonale i dlatego mamy dla Państwa specjalną oferte leasingową, dzięki której najnowocześniejsze maszyny mogą juz dziśbudowaćPaństwa sukces rynkowy.

więcej informacji

Wiertarka promieniowa WRA 632 Cegielski

Obrabiarki odbudowane » Wiertarki

Wiertarka została w pełni odbudowana i zmodernizowana, posiada parametry techniczne zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową DTR, warunkami odbioru technicznego WOT oraz Polskiej Normy. Posiada znak CE.

 

Wiertarka promieniowa WRA 632 jest przeznaczona do wykonywania w szerokim zakresie operacji obróbczych otworów jak: wiercenie, powiercanie, rozwiercanie, pogłębianie, wytaczanie oraz gwintowanie cyklem pojedynczym i półautomatycznym. Przystosowana jest do wydajnej obróbki stali, żeliwa, metali kolorowych jak i stopów lekkich. Szeroki zakres obrotów i posuwów wybierany elektronicznie umożliwia stosowanie ekonomicznych szybkości skrawania prawie w każdym przypadku obróbki. Wielkości posuwów odpowiadają dokładnie niektórym skokom gwintów metrycznych, co pozwala na stosowanie przy gwintowaniu posuwu wymuszonego.Dane techniczne WRA 632
- maksymalna średnica wiercenia stal/żeliwo [mm] - 75/85
- max./min. wysięg wrzeciona [mm] - 1600 / 335
- max./min. odległość wrzeciona od pow. rob. podst. [mm] - 1680 / 390
- średnica końcówki wrzeciona [mm] - 100
- wysuw wrzeciona [mm] - 155
- max. gwint w stali / żeliwie - M56/M68
- stożek we wrzecionie Morse`a nr - 6
- ilość prędkości obrotowych wrzeciona - 15
- zakres prędkości obrotowych wrzeciona [obr/min] - 12,5÷1600
- ilość posuwów wrzeciona - 15
- zakres posuwów wrzeciona [mm/obr] - 0,063 ÷ 2,5
- moc silnika [kW] - 5,5
- wymiary gabarytowe [mm]:  
- długość - 2830
- szerokość - 1100
- wysokość - 3160
- ciężar obrabiarki [kG] - 5700W skład wyposażenia obrabiarki wchodzi: instalacja oświetleniowa 24V z lampą, instalacja chłodzenia z elektropompką, stół wiertarski, dokumentacja techniczno-ruchowa DTR.

drukuj