Skontaktuj się z nami
Tel. 607-363-997
e-mail: biuro@metalex.pl
Zobacz także:
Finansowanie

Przemysł należy do bardzo dynamicznie rozwijających się branż w polskiej gospodarce, a jakość i terminowość realizowanych projektów budowlanych jest bezpośrednio związana z używanym do tego celu sprzętem.
Wiemy o tym doskonale i dlatego mamy dla Państwa specjalną oferte leasingową, dzięki której najnowocześniejsze maszyny mogą juz dziśbudowaćPaństwa sukces rynkowy.

więcej informacji

Wiertarka promieniowa WRA 40x1250

Obrabiarki odbudowane » Wiertarki

Wiertarka promieniowa WRA 40 jest przeznaczona do wykonywania w szerokim zakresie operacji obróbczych otworów jak: wiercenie, powiercanie, rozwiercanie, pogłębianie, wytaczanie oraz gwintowanie cyklem pojedynczym i półautomatycznym. Przystosowana jest do wydajnej obróbki stali, żeliwa, metali kolorowych jak i stopów lekkich.

 

Szeroki zakres obrotów i posuwów wybierany elektronicznie umożliwia stosowanie ekonomicznych szybkości skrawania prawie w każdym przypadku obróbki. Wielkości posuwów odpowiadają dokładnie niektórym skokom gwintów metrycznych, co pozwala na stosowanie przy gwintowaniu posuwu wymuszonego.Dane techniczne WRA 40
- maksymalna średnica wiercenia stal/żeliwo [mm] - 40/50
- max./min. wysięg wrzeciona [mm] - 1220 / 250
- max./min. odległość wrzeciona od pow. rob. podst. [mm] - 1580 / 380
- średnica końcówki wrzeciona [mm] - 90
- wysuw wrzeciona [mm] - 355
- max. gwint w stali / żeliwie - M56/M68
- stożek we wrzecionie Morse`a nr - 4
- ilość prędkości obrotowych wrzeciona - 15
- zakres prędkości obrotowych wrzeciona [obr/min] - 20÷2500
- ilość posuwów wrzeciona - 15
- zakres posuwów wrzeciona [mm/obr] - 0,063 ÷ 2,5
- moc silnika [kW] - 4,0
- wymiary gabarytowe [mm]:  
- długość - 2200
- szerokość - 1070
- wysokość - 2700
- ciężar obrabiarki [kG] - 3600W skład wyposażenia obrabiarki wchodzi: instalacja oświetleniowa 24V z lampą, instalacja chłodzenia z elektropompką, stół wiertarski, tulejki Morse´a szt.4, klin do wybijania wierteł, młotek ślusarski, kpl. kluczy maszynowych, dokumentacja techniczno-ruchowa DTR.

drukuj