Skontaktuj się z nami
Tel. 607-363-997
e-mail: biuro@metalex.pl
Zobacz także:
Finansowanie

Przemysł należy do bardzo dynamicznie rozwijających się branż w polskiej gospodarce, a jakość i terminowość realizowanych projektów budowlanych jest bezpośrednio związana z używanym do tego celu sprzętem.
Wiemy o tym doskonale i dlatego mamy dla Państwa specjalną oferte leasingową, dzięki której najnowocześniejsze maszyny mogą juz dziśbudowaćPaństwa sukces rynkowy.

więcej informacji

Szlifierka do płaszczyzn 3Ł 723 A

Obrabiarki odbudowane » Szlifierki

Szlifierka do płaszczyzn 3Ł 723A jest po pełnej odbudowie i modernizacji, posiada parametry techniczne zgodne z dokumentacją techniczno-ruchową DTR warunkami odbioru technicznego WOT oraz Polskiej Normy, spełnia dyrektywy UE!!!

 

Modernizacja sterowania polegała na zastosowaniu sterownika PLC oraz falownika, zastosowano również nowy napęd do nowego silnika krokowego oraz do mierzenia drogi enkodery. Szlifierka posiada również liniał - elektroniczny pomiar.Dane techniczne 3Ł 723A
- długość szlifowania [mm] - 1250
- szerokość szlifowania [mm] - 400
- max. wzniesienie osi wrzeciona ponad stołem [mm] - 625
- min. wzniesienie osi wrzeciona ponad stołem [mm] - 210
- zakres przesuwu stołu bezstopniowo [m/min] - 2¸35
- poprzeczny przesuw ściernicy [mm] - 510
- średnica ściernicy [mm] - 450
- szerokość ściernicy [mm] - 80
- średnica otworów ściernicy [mm] - 203
- prędkość obwodowa ściernicy [m/s] - 34,4
- moc silnika napędu ściernicy [kW] - 7,5
- moc silnika pompy olejowej [kW] - 4,0
- wymiary gabarytowe [mm]:  
- długość - 4810
- szerokość - 2630
- wysokość - 2665
- ciężar obrabiarki [kG] - 6300W skład wyposażenia obrabiarki wchodzi: elektromagnes 400x1250, instalacja chłodzenia z elektropompką, separator wiórów, odmulacz, zbiornik chłodziwa, instalacja oświetleniowa z lampą maszynową 24 V, przyrząd do wyważania ściernicy wraz z trzpieniem,ściągacz do ściągania ściernicy,oprawa ściernicy, ściernica, przyrząd do obciągania ściernicy wraz z diamentem, klucz maszynowy, DTR.

drukuj