Skontaktuj się z nami
Tel. 607-363-997
e-mail: biuro@metalex.pl
Zobacz także:
Finansowanie

Przemysł należy do bardzo dynamicznie rozwijających się branż w polskiej gospodarce, a jakość i terminowość realizowanych projektów budowlanych jest bezpośrednio związana z używanym do tego celu sprzętem.
Wiemy o tym doskonale i dlatego mamy dla Państwa specjalną oferte leasingową, dzięki której najnowocześniejsze maszyny mogą juz dziśbudowaćPaństwa sukces rynkowy.

więcej informacji

Tokarka uniwersalna TUJ 50Mx2000

Obrabiarki odbudowane » Tokarki

Tokarka została w pełni odbudowana, posiada parametry techniczne zgodne z dokumentacją techniczno-ruchową DTR, warunkami odbioru technicznego WOT oraz Polskiej Normy.

 

 

Tokarka uniwersalna TUJ 50M przeznaczona jest do produkcji seryjnej i jednostkowej przedmiotów typu wałek lub tarcza. Na tokarce tej można toczyć, planować, roztaczać otwory i nacinać gwinty metryczne, calowe, modułowe i DP prawo i lewo - zwojne. Tokarkę można stosować w wydziałach produkcji seryjnej, jak również w wydziałach remontowych i warsztatach naprawczych. Zwarta budowa tokarki, zakres prędkości obrotowych wrzeciona i posuwów umożliwia obróbkę zgrubną i wykańczającą przedmiotów z żeliwa, stali i metali kolorowych oraz tworzyw sztucznych.

 

Dane techniczne TUJ 50M
- średnica toczenia nad łożem [mm] - 560
- średnica toczenia nad suportem [mm] - 370
- średnica toczenia w wybraniu mostka [mm] - 800
- średnica przelotu wrzeciona [mm] - 90
- rozstaw kłów [mm] - 2000
- liczba prędkości obrotowych wrzeciona - 18
- zakres prędkości obrotowych [obr/min] - 20÷1600
- liczba posuwów - 49
- zakres posuwów [mm/obr]:  
- wzdłużnych - 0,038÷4,4
- poprzecznych - 0,019÷2,2
- moc silnika [kW] - 11
- wymiary gabarytowe [mm]:  
- długość - 3270
- szerokość - 1250
- wysokość - 1350
- ciężar obrabiarki [kG] - 2750 

 

W skład wyposażenia obrabiarki wchodzi: instalacja chłodzenia z elektropompką, instalacja oświetleniowa 24V zlampą maszynową, koła zmianowe gitary w układzie metrycznym, imak 4-nożowy z kluczem, uchwyt samocentrujący trójszczękowy ø315 z zabierakiem i kluczem, uchwyt czteroszczękowy ø400 z nastawnymi szczękami, podtrzymka stała (okular), podtrzymka ruchoma (suportowa), DTR.

drukuj